Dost Blog Olun

İnternet üzerinde milyonlarca blog bulunmakta. İçlerinden bazıları gerçekten takip etmesi çok zevkli olan kaliteli bloglar, mesela bu blog gibi=P Ama böyle güzel blogları bulup takip edebilmek için, onlardan haberdar olmamız gerekiyor. Bunun için de bir nevi reklam lazım.

Açık açık söylüyoruz, bizde yalan yok(yalana bak, blogun kendisi yalan zaten!:D). Hem sizin blogunuzun reklamı olsun, (ama asıl önemlisi)hem de bizimkinin reklamı olsun diye, Dost Bloglar bölümümüzü açıyorum bugün itibariyle. Peki nedir bu Dost Bloglar olayı? Hemen açıklıyorum.

Sağdaki menüye birazdan bir bölüm ekleyeceğim(siz bunu okurken eklenmiştir, hatta belki güzel bloglar bile eklenmiş olur, hayırlısı artık, kısmet, ne diyelim). Blogdaşlar şeklinde. Bu bölümde beğendiğim blogların linklerini paylaşacağım sizinle. 

Ama bazı şartlarım tabii ki var. Bu insanoğlu da amma bencil, kendi çıkarları olmasa hiçbir iş yapmaz. Şartlarım şunlar; öncelikle siz de bu güzel blogu aynı benim yaptığım şekilde Dost Blog olarak ekleyeceksiniz, veya sitenin görünür bir kısmında link vereceksiniz işte kısaca. Bir de düşündüm ki, her önüne gelen blogu eklersem, sağ taraf aşağıya doğru çok uzar, kötü görünür. Bu yüzden de, bazı kıstaslar koyuyorum. Öncelikle bir iki yazı yazılmış, daha yeni açılmış blogları eklemeyebilirim, belli olmaz. Şöyle biraz da olsa geçmişi olsun, düzenli yazı yazıldığına, ileride blogun bırakılmayacağına ikna olayım. Sonra ilerde bir gün bir bakıcam, ohoooo, adam sıkılmış bırakmış bloguna yazmayı. Oldu mu şimdi?

Geri kalan kıstaslarım tamamen keyfi olduğu için, buraya yazmayı gerekli görmüyorum. Mesela o gün iyi günümdeyimdir, çat diye eklerim blogunuzu. Ama başka bir gün ishal olmuşumdur, moralim yerlerdedir, uyuz olup blogunuzu eklemem. Belli olmaz yani. Ama siz denemekten çekinmeyin, büyük ihtimal eklerim ya. Sonuçta burası da yeni bir blog yani, ne kadar seçme şansımız olacak...

Haydi bakalım bloggerlar, link değişimi yapalım, bizleri daha çok insan okusun. Başvuruları buraya yorum yazarak yapıyordunuz ama artık buraya yorum yapmayı kapattım, bana mail yolu ile ulaşacaksınız. 


missing_stn@yahoo.com

Buraya Link Değişimi yapmak istediğinizi belirten ve sitenizin linkini de içeren bir mail gönderebilirsiniz. FriendFeed ile Paylaş