Hakkımızda

 Tarihte Bugün Bir Şey Oldu, tamamen eğlence ve geyik amaçlı olarak kurulmuş bir blog'tur. Hayatta karşımıza çıkan, hepimizin yaşadığı veya gördüğü küçük ayrıntıları sanki çok önemli şeylermiş gibi bize sunuyor bu blog. Hepimizin günlük geyiklerini ciddi bir dille anlatıyor, ama aynı zamanda bunlarla dalga geçiyor.


 Hani bir anda kafanızda bir şimşek çakar ve bir fikir gelir ya aklınıza, hani Newton'un kafasına düşen elma etkisi vardır ya, hani Arşimet'in tasının yüzmesi etkisi vardır ya, hani Wilson alakasız bir şey söyler de House'un tamamen alakasız bir konuyla ilgili kafasında ampul yanması ve uzaklara bakması etkisi vardır ya, bu blog'un açılması da aslında böyle bir şekilde oldu.


 Eleştirileriniz benim için gerçekten çok önemli. "Çok beğendim, çok güzel olmuş. Çok eğlenceli. Böyle devam edin." şeklinde yapılan eleştirileri severim. "Şu kısmı olmamış, şunun yerine şunu yapsaydın şu çok daha şöyle olurdu." şeklinde yapılan eleştirileri daha çok severim.


 Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Blog'un gelişmesi açısından çok önemli buluyorum. Ve ayrıca blog'u beğendiyseniz zaten arkadaşlarınıza söyleyeceksinizdir, orada burada "reklam olsun diye değil", sırf hoşunuza gittiği ve başkalarının da bu tecrübeyi yaşamalarını istediğiniz için paylaşacaksınızdır. Bu yüzden arkadaşlarınıza da önerin diye bir şey hiç yazma gereği bile duymuyorum(!).


 Biliyorsunuz, tarih çok uzun bir süreç, ve tarihte gerçekleşmiş sayılması imkansız bir sürü olay var. Unuttuğum önemli olaylar tabii ki de olacaktır. Veya "Dünya 'Bugünden itibaren tırnaklarımı yemeyi bırakıyorum' Günü" gibi yaklaşan önemli günler olacaktır. Bu özel günleri ve olayları bana hatırlatmaktan çekinmeyin, sürekli iletişim halinde olalım.

 Bana ulaşmak için mail adresim: missing_stn@yahoo.com


 Bir de kuruluş tarihini buraya not düşelim, her sene kutlarız artık:)
 6 Temmuz 2010 Salı, 
 son kıllanma tarihi FriendFeed ile Paylaş