Ailesiyle Film İzlerken Sevişme Sahnesi Çıktı

25 Nisan 1997: Şimdilerin dünyaca ünlü sinema oyuncusu Michael Stone, 14 sene önce henüz ergenliğe yeni girmiş bir çocukken hayati bir tehlike atlattı.

Ailesiyle evinde oturmuş televizyon izlerken, kanallardan bir tanesinde çok tatlı, huzurlu bir aile filmine rastladılar. Michael'ın annesi güzel bir filme benzediğini belirterek, ailecek izlemeyi teklif etti. Ama zavallı kadın 45 dakika sonra olacakları bilse yine izlemek ister miydi, orası belirsiz...

Filmin tam 45. dakikasında film birden ilginçleşmeye başlamıştı. Aile filmi diye başlayan film, birdenbire 2 gencin sevişme sahneleriyle korkunç bir manzaraya dönüvermişti!!! Bu dönüşüm o kadar ani olmuştu ki, Stone ailesi üyeleri neye uğradıklarını bile anlayamadan bu sevişme sahnelerini izler durumda bulmuşlardı kendilerini.

Kumandayı elinde bulunduran Michael, kanalı değiştirip değiştirmeme ikileminde kalakalmıştı! Kanalı değiştirse, sanki ayıp bir şey varmış veya böyle bir durumdan rahatsız olmuş gibi görünecekti ve dikkat çekecekti! Kanalı değiştirmese, bu sefer anne babasıyla sevişme sahnelerini büyük bir gerginlik içerisinde seyredecekti! Kısacası iki ucu boklu değnek durumu söz konusuydu. Kaskatı gerilmiş, kumandayı sımsıkı tutmuş ve terler bir halde televizyona bakıyor, ne yapması gerektiğini bilemeden bir an önce bu sahnelerin bitmesi için dua ediyordu! Ailesiyle film izlerken çıkan sevişme sahnesinin gerginliğini en uç noktasına kadar hissetmekteydi!

Ama sevişme sahnesinin biteceği yoktu. Bir yandan babasının boğazında bir gıcıklık başlamış, durmadan öksürüyordu. Annesi ise oğlunun durumundan endişeliydi, acaba bunu kaldırabilecek kuvveti var mıydı Michael'ın?

Derken önce Michael'ın elleri gevşedi, kumanda elinden düştü. Ardından da koltuğa yığılıverdi... Kalbi bu duruma dayanamamıştı!

Hemen ayağa kalkan babası oğluna kalp masajı yapmaya başladı. Bir yandan da durmadan ağlayan karısına ambulansı aramasını söylüyordu. Hemen gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Michael Stone, yapılan müdaheleler sonucu hayata tekrar geri döndürülebildi. Bedeni kısa sürede sağlığına kavuşan Michael'ın, yaşadığı bu büyük travma sonrası ruh sağlığının da yerine gelmesi için uzun süren terapiler alması gerekti.

Ünlü olduktan sonra kendisiyle yapılan röportajlarda yaşadığı bu olayın hayatında bir dönüm noktası olduğunu sürekli belirten Stone, her ne kadar bugün filmlerde aldığı psikopat adam rollerinin altından başarıyla kalkmasının sırrını bu olaya bağlasa da, tanrının hiç kimseye böyle acı bir olay yaşatmamasını da diliyor. 14 sene önce bugün yaşadığı bu trajik olayı kendisi çok zor atlattığı için de, yakın bir zamanda "Ailesiyle Film İzlerken Sevişme Sahnesi Çıkanları Koruma ve Destekleme Derneği" isminde bir yardım kuruluşu kurarak benzer olayı yaşayan çocuklara bir umut olmak istiyor.
FriendFeed ile Paylaş

10 yorum:

Mia Wallace dedi ki...

aa çok ilginçmiş okurken byük zevk aldım

son kıllanma tarihi dedi ki...

teşekkürler efendim:) uzun zamandır sınavlarla uğraşmaktan yazamıyordum, bu aralar baya doldurmayı planlıyorum buraları=P

ilnevyA dedi ki...

bunun gerginliği çok fenaydı çooook :D

son kıllanma tarihi dedi ki...

o soğuk terleri hiç unutamam:D eskiden bugnkü gibi sansür de yoktu heheeeeyyy ne günlerdi be:P

Hayalmeyal dedi ki...

"Kanalı değiştirse, sanki ayıp bir şey varmış veya böyle bir durumdan rahatsız olmuş gibi görünecekti ve dikkat çekecekti! Kanalı değiştirmese, bu sefer anne babasıyla sevişme sahnelerini büyük bir gerginlik içerisinde seyredecekti!"

Bütün olay burada bitiyor :)) azmı çektik bu iklemden :)))

son kıllanma tarihi dedi ki...

zor zamanlardı... =)

1i yok mu? dedi ki...

Bu konuda şanslı olduğumu düşünüyorum. :)
Erkek çocuğu için çok dğeil de kız çocuk için daha gergin bir durum olsa gerek...

son kıllanma tarihi dedi ki...

yok ya, bence ikisi için de gergin...:D

yenidunya dedi ki...

çok iyi, üslubunuz çok hoş.. :)

mıad dedi ki...

mal lan bu cocuk

Yorum Gönder